Histagra

Resultados atopados coa palabra clave "Cambio Tecnolóxico"

Publicacións

(Velas todas)

Investigacións

(Velas todas)

Investigadores

(Velas todas)

Podes contactar comigo

eduardo.rico@usc.es
Tl. +34 981563100 ext. 12574

Sobre min

Eduardo Rico Boquete (1962) é Doutor en Historia da Universidade de Santiago de Compostela (1995), coa tese A...

Ler máis

Podes contactar comigo

wpicado@una.ac.cr
Tf. (00 506) 2562 41 20

Sobre min

Wilson Picado Umaña (Heredia, Costa Rica) é Doutor en Historia pola Universidade de Santiago de Compostela,...

Ler máis

Podes contactar comigo

antonio.miguez@usc.es
Tl.+34 981563100 ext.12636

Sobre min

Antonio Míguez Macho (Santiago de Compostela, 1979) é Doutor en Historia da Universidade de Santiago de Compostela...

Ler máis

Podes contactar comigo

pilar.lopez.rodriguez@usc.es
Tf. + 34 981563100 ext. 24723

Sobre min

Pilar López (1955) é Catedrática de Escola Universitaria da Universidade de Santiago de Compostela (1986)....

Ler máis

Podes contactar comigo

daniel.lanero@usc.es
Tl. +34 981563100 ext. 12636

Sobre min

Daniel Lanero Táboas (Vigo, 1977). Na actualidade é Investigador do Programa Ramón y Cajal adscrito ao Grupo de...

Ler máis

Podes contactar comigo

araceli.freire@usc.es
Tl. 981563100 ext12706

Sobre min

Araceli Freire Cedeira é doutora en  Historia pola Universidade de Santiago de Compostela (2014). Realiza Máster...

Ler máis

Podes contactar comigo

lourenzo.fernandez@usc.es

Sobre min

Lourenzo Fernández Prieto (A Devesa-Ribadeo, 1961) é Catedrático de Historia Contemporánea da Universidade de...

Ler máis

Podes contactar comigo

bruno.esperante@usc.es

Sobre min

Bruno Esperante Paramos (A Baña, 1988) é licenciado en Historia (2013 USC), Máster en Historia Contemporánea...

Ler máis

Sobre min

Diego Conde (Ourense, 1977) é Doutor en Veterinaria pola Universidade de Santiago de Compostela (2000). Membro de...

Ler máis

Podes contactar comigo

miguel.cabo@usc.es
Tf. + 34 981563100 ext. 12579

Sobre min

Miguel Cabo Villaverde (Santiago de Compostela, 1970) é Doutor de Historia da Universidade de Santiago de...

Ler máis

Podes contactar comigo

ana.cabana@usc.es
Tf. +34 981563100 ext. 24728

Sobre min

Ana Cabana Iglesia Ana Cabana Iglesia (Castro de Rei, Lugo, 1976) é Doutora en Historia pola Universidade de...

Ler máis

Podes contactar comigo

mjesus.baz@usc.es
Tf. + 34 981563100 ext.12718

Sobre min

María Xesús Baz Vicente (1964) é Doutora en Historia da Universidade de Santiago de Compostela e Premio...

Ler máis

Podes contactar comigo

xesus.balboa@usc.es
Tf. +34 981563100 ext.12581

Sobre min

Xesús Balboa López (1960) é Doutor en Historia Contemporánea da Universidade de Santiago de Compostela (1990),...

Ler máis